powrót do wyników wyszukiwania

Aga-aga

Reklama w reklamówce została!!

Płeć:Kobieta
Miasto:Ostrowiec Świętokrzyski
Województwo:Świętokrzyskie
Wiek:51 lat(a)
Imię:Aga
Poznam:mężczyznę
Szukam:przyjaźni, miłości
Stan cywilny:rozwiedziony / rozwiedziona
Mam dzieci:Tak
Chcę dzieci:Nie
Budowa ciała:szczupła
Wzrost:175 cm
Waga:65 kg
Kolor włosów:czarne
Kolor oczu:piwne
Wykształcenie:średnie
Zawód / zajęcie:inny
Mieszkam:sam(a) w mieszkaniu
Wyznanie:rzymskokatolickie
Stosunek do alkoholu:piję okazjonalnie
Stosunek do papierosów:palę
Ostatnio online:15 godzin temu

Napisz do niej za darmo
Pokaż adres email - nie wymaga rejestracji
Zapamiętaj ją

Opis

Jestem humorystycznie nastawiona do życia , o dużym temperamencie i ślamazarnym
spojrzeniu...... umiarkowanie maślanym.(hihi)Zapomniała bym i o erogennych uszach.!!!Zapadam w jesienne zapatrzenie, plotąc androny i kontemplując Twój przyszły profil w łyżeczce do kawy. W wolnych chwilach mówię do siebie.... Zywię się..... awocado z czekoladą.!
Jestem tak fantastycznie roznorodna jak uzytkowniczki tego serwisu. Troszke zakrecona i troszke powazna, niesmiala, stanowcza i romantyczna .Stapajaca twardo po ziemi, ale z glowa w chmurach… Krotko mowiac, jestem tak do zerzygania wyjatkowa jak cala reszta!!.....................

Wymarzony partner

Szukam szczerego wolnego faceta,...
Pierwsza zasadniczą cechą, którą cenię jest szczerość.Uwielbiam facetów spontanicznych, nie nudnych, nie przewidywalnych, umiejętność radzenia sobie w trudnych warunkach, odwaznego..., stałego w uczuciach i z poczuciem humoru. Lubię, kiedy to facet mnie prowadzi, a nie ja jego. ważne jest, żebym mogła z nim się dobrze czuć na osobności, jak i w gronie znajomych. Mężczyzna powinien być zadbany ...Strasznie kręci mnie, kiedy facet ma swój styl.......... musi mnie przyciągać wyglądem, a zatrzymać charakterem. nie oszukujmy się, ,ze nie zwracacie uwagi na wygląd bo nie uwierze...... czasem miło jest kiedy jest romantyczny, ale bez przesady… dla mnie romantyzm połączony ze spontanicznością jest bardzo seksowny, ale tylko i wyłącznie wtedy kiedy nie jest wymuszony. on zwyczajnie musi wyczuć TEN moment. jak? wystarczy słuchać tego, co się do niego mówi…Pozdrawiam pozytywnie zakręconych!!!!

powrót do wyników wyszukiwania
randki | regulamin | polityka prywatności | wszystkie prawa zastrzeżone