powrót do wyników wyszukiwania

Bella262

xxx

Płeć:Kobieta
Miasto:Łódź
Województwo:Łódzkie
Wiek:40 lat(a)
Poznam:mężczyznę
Budowa ciała:normalna
Wzrost:165 cm
Kolor włosów:jasny blond
Kolor oczu:niebieskie
Wyznanie:rzymskokatolickie
Stosunek do alkoholu:obojętny
Stosunek do papierosów:obojętny
Preferencje muzyczne:blues, drum'n'bass, disco, dance, house, jazz, klasyczna, r'n'b, rock, soul, reggae
Ostatnio online:2 miesiące temu

Napisz do niej za darmo
Zapamiętaj ją

Opis

.Jaka jestem ...szczera,wesoła,duszyczka towarzystwa,spontaniczna,uważam że nie ma sprawy nie do załatwienia,chcę to połowa mogę,kobieta z temperamentem nasiąknięta optymizmem:)jestem okropna i śliczna..podła i słodka ,same kontrasty...

Wymarzony partner

wymarzone to mogą być wakacje...

...Nie mam wymarzonego partnera, moim zdaniem po prostu nie ma ideału, dopiero gdy się kogoś pozna można wiedzieć czy jest on tym jedynym, czy właśnie takie wnętrze kochamy, nie liczy się czy to brunet, blondyn, niebieskie oczy czy brązowe. Ludzie reprezentują siebie przede wszystkim słowem i osobowością , a nie wyglądem,to co robimy pokazuje jacy jesteśmy a tak naprawdę do czego jesteśmy zdolni..


Żeby zbudować dobrą zwyczajność potrzeba trzech podstawowych składników: codzienności, cierpliwości i odpowiedniego kompana.Potrzeba kogoś , z kim ta zwyczajność nie będzie nudna, tylko piękna. I zadziwiająca. I trwała. Kogoś, z kim można się pokłócić o rozrzucone kapcie i niewyrzucone śmieci, a potem wtulić się w to magiczne miejsce pod obojczykiem i oglądać dobre i głupie filmy.Kogoś, w kim każdego dnia chcesz się przeglądać. Kogo możesz obudzić w środku nocy i powiedzieć: boję się starości , albo boję się, że przestaniesz mnie kochać.
Zwyczajność może pachnieć ciastem cytrynowym albo spalenizną.Może być głośna albo cicha.Ale musi być w niej dużo bliskości.Zwyczajność musi być bliska. Musi koić. Dawać nadzieję.
Widziałam taką zwyczajność i wiem, że ludzie potrafią sobie taką stworzyć. I ja o tym marzę. O tym, żeby codziennie spytać: jaką chcesz herbatę ? i umieć z tego pytania wyczytać miłość, nastrój i jego wszystkie lęki.Słyszeć: daj mi spokój albo znowu nie umyłaś naczyń i dopytywać, i kłócić się z nim, i krzyczeć, zazdrościć, a potem znowu budzić się obok niego i pytać na dzień dobry: możesz mi zrobić herbatę ? I czekać aż on zapyta, jaką i cieszyć się,że dopóki będzie pytał, będę się go uczyć, czytać mu z ruchu warg miłość, troskę z gestów, nastrój z jego wzroku. I że to będzie nasza zwyczajność. Bliska i dobra. Dom zamknięty w jednym pytaniu...

powrót do wyników wyszukiwania
randki | regulamin | polityka prywatności | wszystkie prawa zastrzeżone